Ingeschreven spelers | Registered players

Hieronder komt een lijst met inschreven spelers te staan welk regelmatig bijgewerkt wordt

Below a list will appear with registered players which will be frequently updated (last update 8-10-2017 20.00h, 182 tournament players). 

Is something not correct, please sent mail to secretaris at nfvpinball.nl
 

Alfabetisch overzicht wedstrijdspelers/ Alphabetic overview Tournament players

naam   land ifpanummer Wedstrijden/Tournament Wedstrijden/Tournament extra Preferred Qualification time
Main Tournament
2nd choice Qualification time
Main Tournament
Alex Reihle 1 Germany 8132 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
anthony rorive 1 Belgium 8466 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Arjan Bakker 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Arjan Neet 1 NL 9065 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Arthur Vissers 1 NL   Main Tournament Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50 Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Axel Bouet 1 France   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Axel Werner-Schulz 1 Germany 3341 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Babs Negelen 1 NL 30760 Main Tournament Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10 Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Barry Hoeben 1 NL 23185 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Bart Bartholomeus 1 NL 1794 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Bart Evers 1 Belgium 9044 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Bas van Doorn 1 NL 12022 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Benjamin Gräbeldinger 1 Germany 8013 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Bertie oude Bennink 1 NL   Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Bjorn Brand 1 NL 39517 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
CALIMET Olivier 1 France   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
carl bierkens 1 Belgium   Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Carlo Vijn 1 NL 3951 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Cayle George 1 USA 615 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Christian Hammer 1 Germany 40057 Main Tournament Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50 Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Christian Vijn 1 NL   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Claudia Chelius 1 Germany 11961 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Coen Dunnink 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Daan Kloosterboer 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Daniela Oymann 1 Germany 14616 Main Tournament Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10 Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
David CARLIER 1 France 21394 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
David DCM Mainwaring 1 UK 17245 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
David Deturck 1 Belgium 276 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Denis CUYPERS 1 Belgium 16621 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Dennis Slagboom 1 NL   Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Dennis Verleyen 1 Belgium 308 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Derrick Bergman 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Didier Dujardin 1 Belgium 6312 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Dina Fukson 1 Germany 8031 Main Tournament Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10 Pool A Saturday 10.30-12.30h  
Dirk Elzholz 1 Germany 2979 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Dirk Klaver 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Dolf Hollestelle 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Don Kraper 1 USA 32772 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Douwe Luijnenburg 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Edwin Nijs 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Eric Houtteman 1 Belgium 27160 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool A Saturday 10.30-12.30h
Erol Saydam 1 NL 23469 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Erwin Bouma 1 NL 1763 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Erwin Deutschländer 1 Germany 464 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Evelyne Desot 1 Belgium 24862 Main Tournament Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10 Pool A Saturday 10.30-12.30h  
Fabian Kretschmer 1 Germany 11531 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Fabio Villanueva 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Felix Hüsken 1 Germany   Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Felix Schon 1 Germany   Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Ferrie van Wortel 1 NL   Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Florian Thomas 1 Germany 14595 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
François de Wrangel 1 Belgium 51186 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Frank List 1 NL   Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Frank Menzler 1 Germany   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Freddy van den Bosch 1 Belgium 24861 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Frederik Bioly 1 Germany   Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Gerard Vos 1 NL 3341 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Glenn Verhoosele 1 Belgium 798 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Greg Mott 1 UK 974 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Hans Bijsterveld 1 NL 13582 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
hauke dr hirsinger 1 Germany   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Heinz Berges 1 Germany 14611 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Helen De Haan-Verbeek 1 NL 1759 Main Tournament Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10 Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Ivan Geentjens 1 Belgium 2085 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Jaap Valent 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Jan Hop 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Jan Poland 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Jasmijn de Jong 1 NL 1787 Main Tournament Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10 Pool A Saturday 10.30-12.30h  
Jasper van Eeden 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Jens Buck 1 Germany   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Jeremy Dorling 1 UK 5856 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Jeroen Boiten 1 NL 50254 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Jilles Eijking 1 NL 6507 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Jim Mr Lindsay 1 Germany 8040 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Joachim Reniers 1 Belgium 7337 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Joël WOZNIAK 1 Belgium 8462 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
John Gimera 1 USA 9090 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
John van der Wulp 1 NL 566 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Joris de Wilde 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Joris Van Neijenhof 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Jörn Mr. Runge 1 Germany 52691 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Jos Deboosere 1 Belgium   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Jos van Rixel 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Jules Reivers 1 NL 9620 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h  
Julie Gray 1 USA 1380 Main Tournament Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10 Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Jürgen Schmitz 1 Germany 40046 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Kai Veerman 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Kevin Roelants 1 Belgium 794 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Kevin Sultana 1 Other 27883 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Kirk Sadler 1 UK 42451 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Kirsten Adam 1 Germany 1714 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Kjell Erik GRU Husom 1 Norwegian 14367 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Koen Heltzel 1 NL 6499 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool A Saturday 10.30-12.30h
Koen Simoens 1 Belgium   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Kyoo Barbaix 1 Belgium 20919 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Laurens Leemans - van der Donk 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Leandro Goethals 1 Belgium   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Lefman Kan 1 NL 39089 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Lene ANDERSEN 1 Belgium   Main Tournament Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10 Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Lieven Engelbeen 1 Belgium 323 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Louis Hänsch 1 Germany 50425 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Lutz Hammer 1 Germany 15971 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Machteld Decloedt 1 Belgium 8182 Main Tournament Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10 Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Malte von Stein 1 Germany   Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Marc Steinmeier 1 Germany 8715 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool A Saturday 10.30-12.30h
Marcel Diks 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Marcel JP Vissers 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Marcel van der Zouwen 1 NL   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Mario Kertels 1 Germany 25861 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Mario Vandermeulen 1 Belgium 7890 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Mark Heine 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Mark Heneka 1 Germany 14628 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Marnix Goethals 1 Belgium   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Martijn van Amsterdam 1 NL 141 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Martin Ayub 1 UK 237 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Mary van der Putten 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Michel "the Danger" van den Elzen 1 NL 3893 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
michel rorive 1 Belgium 7318 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Mike Mr Parkins 1 UK 569 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Nick Mr Baxter-Sibley 1 UK 24820 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Nils de Kleine 1 NL 17006 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Norbert Broman 1 NL 108 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Norman Heikamp 1 Germany 17062 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Ollivier Francq 1 Belgium 20918 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
P. van Leijen 1 NL 9634 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Pascal Leroy 1 Belgium 6879 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Paul Englert 1 Germany 33082 Main Tournament Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50 Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool A Saturday 10.30-12.30h
Pelle Gerritsen 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Peter Blakemore 1 UK 2292 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Peter Muis 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool A Saturday 10.30-12.30h
Peter Popp 1 Germany   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Peter Schotvanger 1 NL   Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Peter van Vliet 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Philipp von Rohr 1 Switzerland   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Philipp Unger 1 Germany 10709 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h  
Rahiel Karamali 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Ralf Behr 1 Germany 39367 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Ralf de Kleine 1 NL 33296 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Ralf Wasser 1 Germany 39359 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Ralph Beckers 1 NL   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Raphael Duez 1 France 17206 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Rich Mallett 1 UK 10855 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Richard Garbutt 1 UK 44932 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Ritchie Cicilia 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Rob Fransen 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Rob Sagasser 1 NL 3895 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Robin Koning 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Roman Kunovic 1 Germany 2399 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Ronald Klappe 1 NL 13839 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Roy Smith 1 UK 33453 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Sebastian Mutz 1 Germany 44381 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Sebastian Zehe 1 Germany 46690 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Soren Worre 1 Denmark 8810 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Stefan Hänsch 1 Germany 50426 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Stefan Herold 1 Germany 6373 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Stefan Judmann 1 Germany 25014 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Stefan Nussbaum 1 Germany   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Stefan Poland 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Stefan Schichtl 1 Germany 8149 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Stefan van Duyn 1 NL   Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Stefan Vesterling 1 Germany 865 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Steven Demets 1 Belgium 11556 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Steven Smith 1 UK 44951 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Swaenepoel Stephane 1 France   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Sylvain Carré 1 France 10255 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Sylvain SYL Grevin 1 France 486 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Taco Wouters 1 NL 44 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Theo De Reuver 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Thomas Doepelheuer 1 Germany 34120 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Thomas Motzet 1 Germany   Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Thomas Van Clapdorp 1 Belgium 11557 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Tim Peeters 1 Belgium   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Tina Reil 1 Germany 861 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Tom Fiers 1 Belgium   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Tom Mr Fletcher 1 UK 33455 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Tom Vanden Panhuyzen 1 Belgium   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Torsten Eid 1 Germany 43025 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Torsten Jacob 1 Germany 13978 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Vincent Chardome 1 Belgium 2049 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Wilbert der Kinderen 1 NL   Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Willy Sachet 1 France 20816 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Wim Nolmans 1 Belgium 20222 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
  182            
               
JUNIET Alicia   France   Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10      
Amie Carton   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50      
Bram Bijsterveld   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50      
Colwin van Zaanen   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50      
Daan Rosvelds   Belgium   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50      
Iggy Vissers   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50      
Inge Bijsterveld   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50      
ingrid vissers   NL   Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10      
Janiek Bijsterveld   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50      
Joey Vissers   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50      
Leanne der Kinderen   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50      
Lejla van Zaanen   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50      
Levi van der Voorden   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50      
Linda Alpstad   Germany   Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10      
Lola Vissers   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50      
Marianne Winkel   NL   Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10      
Niek van der Voorden   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50      
Noralie Carton   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50      
Sylvia ACM Koijen   NL   Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10      
Wiliam der Kinderen   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50      
Wouter Craje   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50      

Subscribed players Tournament ranked per timeslot

naam   land ifpanummer Wedstrijden/Tournament Wedstrijden/Tournament extra Preferred Qualification time
Main Tournament
2nd choice Qualification time
Main Tournament
Gerard Vos 1 NL 3341 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Mike Mr Parkins 1 UK 569 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Helen De Haan-Verbeek 1 NL 1759 Main Tournament Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10 Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Arjan Neet 1 NL 9065 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Julie Gray 1 USA 1380 Main Tournament Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10 Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Heinz Berges 1 Germany 14611 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Stefan Judmann 1 Germany 25014 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Dina Fukson 1 Germany 8031 Main Tournament Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10 Pool A Saturday 10.30-12.30h  
Ralf Behr 1 Germany 39367 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Florian Thomas 1 Germany 14595 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Lene ANDERSEN 1 Belgium   Main Tournament Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10 Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Daniela Oymann 1 Germany 14616 Main Tournament Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10 Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Kirsten Adam 1 Germany 1714 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Mark Heneka 1 Germany 14628 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Thomas Motzet 1 Germany   Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Stefan Schichtl 1 Germany 8149 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Stefan Herold 1 Germany 6373 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Barry Hoeben 1 NL 23185 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Jasmijn de Jong 1 NL 1787 Main Tournament Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10 Pool A Saturday 10.30-12.30h  
Jörn Mr. Runge 1 Germany 52691 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Stefan van Duyn 1 NL   Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Axel Werner-Schulz 1 Germany 3341 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Erwin Deutschländer 1 Germany 464 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Machteld Decloedt 1 Belgium 8182 Main Tournament Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10 Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Jules Reivers 1 NL 9620 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h  
Peter Schotvanger 1 NL   Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Frank List 1 NL   Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Erol Saydam 1 NL 23469 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Babs Negelen 1 NL 30760 Main Tournament Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10 Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Bart Bartholomeus 1 NL 1794 Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Evelyne Desot 1 Belgium 24862 Main Tournament Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10 Pool A Saturday 10.30-12.30h  
Ferrie van Wortel 1 NL   Main Tournament   Pool A Saturday 10.30-12.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
  32     Main Tournament      
Bjorn Brand 1 NL 39517 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Dirk Elzholz 1 Germany 2979 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Peter van Vliet 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Fabian Kretschmer 1 Germany 11531 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
David DCM Mainwaring 1 UK 17245 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Edwin Nijs 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Eric Houtteman 1 Belgium 27160 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool A Saturday 10.30-12.30h
Ralf Wasser 1 Germany 39359 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Sebastian Zehe 1 Germany 46690 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Ralf de Kleine 1 NL 33296 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Nils de Kleine 1 NL 17006 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Arthur Vissers 1 NL   Main Tournament Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50 Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Marcel JP Vissers 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Jeremy Dorling 1 UK 5856 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Tom Fiers 1 Belgium   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Marc Steinmeier 1 Germany 8715 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool A Saturday 10.30-12.30h
Lefman Kan 1 NL 39089 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Peter Muis 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool A Saturday 10.30-12.30h
Greg Mott 1 UK 974 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Arjan Bakker 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Kevin Sultana 1 Other 27883 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Nick Mr Baxter-Sibley 1 UK 24820 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Freddy van den Bosch 1 Belgium 24861 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Stefan Poland 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Daan Kloosterboer 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Jan Poland 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Pelle Gerritsen 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Dolf Hollestelle 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Koen Heltzel 1 NL 6499 Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool A Saturday 10.30-12.30h
Laurens Leemans - van der Donk 1 NL   Main Tournament   Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Paul Englert 1 Germany 33082 Main Tournament Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50 Pool B Saturday 12.30-14.30h Pool A Saturday 10.30-12.30h
  31     Main Tournament      
Martin Ayub 1 UK 237 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Rich Mallett 1 UK 10855 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
John Gimera 1 USA 9090 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Jürgen Schmitz 1 Germany 40046 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Torsten Jacob 1 Germany 13978 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Ronald Klappe 1 NL 13839 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Thomas Doepelheuer 1 Germany 34120 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Jim Mr Lindsay 1 Germany 8040 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Jos Deboosere 1 Belgium   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Frank Menzler 1 Germany   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Claudia Chelius 1 Germany 11961 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Alex Reihle 1 Germany 8132 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Vincent Chardome 1 Belgium 2049 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Theo De Reuver 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Mary van der Putten 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Thomas Van Clapdorp 1 Belgium 11557 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Joris Van Neijenhof 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Soren Worre 1 Denmark 8810 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Philipp von Rohr 1 Switzerland   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Jaap Valent 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
hauke dr hirsinger 1 Germany   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Michel "the Danger" van den Elzen 1 NL 3893 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Rob Fransen 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
John van der Wulp 1 NL 566 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Marcel Diks 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Axel Bouet 1 France   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Jilles Eijking 1 NL 6507 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Jan Hop 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Ritchie Cicilia 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Fabio Villanueva 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Derrick Bergman 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Mark Heine 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Rahiel Karamali 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Bas van Doorn 1 NL 12022 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Jasper van Eeden 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
P. van Leijen 1 NL 9634 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
François de Wrangel 1 Belgium 51186 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Don Kraper 1 USA 32772 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Coen Dunnink 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Joris de Wilde 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Douwe Luijnenburg 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Robin Koning 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Kai Veerman 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Stefan Hänsch 1 Germany 50426 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Louis Hänsch 1 Germany 50425 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Philipp Unger 1 Germany 10709 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h  
Lutz Hammer 1 Germany 15971 Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Christian Hammer 1 Germany 40057 Main Tournament Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50 Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Jos van Rixel 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Dirk Klaver 1 NL   Main Tournament   Pool C Saturday 14.30-16.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
  50     Main Tournament      
Sylvain SYL Grevin 1 France 486 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
CALIMET Olivier 1 France   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Swaenepoel Stephane 1 France   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Martijn van Amsterdam 1 NL 141 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
BenjMain Gräbeldinger 1 Germany 8013 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Kevin Roelants 1 Belgium 794 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Pascal Leroy 1 Belgium 6879 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Norman Heikamp 1 Germany 17062 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
michel rorive 1 Belgium 7318 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
anthony rorive 1 Belgium 8466 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Lieven Engelbeen 1 Belgium 323 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Erwin Bouma 1 NL 1763 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Peter Popp 1 Germany   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Norbert Broman 1 NL 108 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Glenn Verhoosele 1 Belgium 798 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Torsten Eid 1 Germany 43025 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Ivan Geentjens 1 Belgium 2085 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Steven Smith 1 UK 44951 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Roy Smith 1 UK 33453 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Richard Garbutt 1 UK 44932 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Stefan Nussbaum 1 Germany   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Stefan Vesterling 1 Germany 865 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Jens Buck 1 Germany   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
David Deturck 1 Belgium 276 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Kirk Sadler 1 UK 42451 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Willy Sachet 1 France 20816 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Dennis Verleyen 1 Belgium 308 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Marnix Goethals 1 Belgium   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Leandro Goethals 1 Belgium   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Marcel van der Zouwen 1 NL   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Didier Dujardin 1 Belgium 6312 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Kyoo Barbaix 1 Belgium 20919 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
Ollivier Francq 1 Belgium 20918 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool C Saturday 14.30-16.30h
David CARLIER 1 France 21394 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Sylvain Carré 1 France 10255 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Kjell Erik GRU Husom 1 Norwegian 14367 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Raphael Duez 1 France 17206 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Koen Simoens 1 Belgium   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Tom Vanden Panhuyzen 1 Belgium   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Tim Peeters 1 Belgium   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Rob Sagasser 1 NL 3895 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Carlo Vijn 1 NL 3951 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Christian Vijn 1 NL   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Tom Mr Fletcher 1 UK 33455 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Steven Demets 1 Belgium 11556 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Taco Wouters 1 NL 44 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Roman Kunovic 1 Germany 2399 Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
Ralph Beckers 1 NL   Main Tournament   Pool D Saturday 16.30-18.30h Pool E Saturday 18.30-20.30h
  48     Main Tournament      
Joachim Reniers 1 Belgium 7337 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Wim Nolmans 1 Belgium 20222 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Mario Vandermeulen 1 Belgium 7890 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Bart Evers 1 Belgium 9044 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Joël WOZNIAK 1 Belgium 8462 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Denis CUYPERS 1 Belgium 16621 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Jeroen Boiten 1 NL 50254 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Dennis Slagboom 1 NL   Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Sebastian Mutz 1 Germany 44381 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Felix Hüsken 1 Germany   Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Frederik Bioly 1 Germany   Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Malte von Stein 1 Germany   Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Peter Blakemore 1 UK 2292 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool B Saturday 12.30-14.30h
Felix Schon 1 Germany   Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Mario Kertels 1 Germany 25861 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Cayle George 1 USA 615 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Bertie oude Bennink 1 NL   Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Tina Reil 1 Germany 861 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Hans Bijsterveld 1 NL 13582 Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
carl bierkens 1 Belgium   Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
Wilbert der Kinderen 1 NL   Main Tournament   Pool E Saturday 18.30-20.30h Pool D Saturday 16.30-18.30h
  21            
               
JUNIET Alicia   France   Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10    
Amie Carton   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50    
Bram Bijsterveld   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50    
Colwin van Zaanen   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50    
Daan Rosvelds   Belgium   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50    
Iggy Vissers   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50    
Inge Bijsterveld   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50    
ingrid vissers   NL   Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10    
Janiek Bijsterveld   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50    
Joey Vissers   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50    
Leanne der Kinderen   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50    
Lejla van Zaanen   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50    
Levi van der Voorden   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50    
Linda Alpstad   Germany   Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10    
Lola Vissers   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50    
Marianne Winkel   NL   Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10    
Niek van der Voorden   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50    
Noralie Carton   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50    
Sylvia ACM Koijen   NL   Dameswedstrijd/Ladies tournament - € 10    
Wiliam der Kinderen   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50    
Wouter Craje   NL   Jeugdwedstrijd/Youth tournament max 15 yr - € 2,50    
Terug naar boven